Cestný beh - "Od pamätníka k pamätníku"
VÝSLEDKY
Výsledky v ročníku XLII - v roku 2013

 

Kategória : Materská škola - chlapci
bez poradia Rechtorík Filip MŠ Varín čas sa nemeral
bez poradia Bulka Ladislav MŠ Stráňavy čas sa nemeral
bez poradia Holúbek Adrián MŠ Stráňavy čas sa nemeral
bez poradia Takács Marek MŠ Stráňavy čas sa nemeral
bez poradia Hreus Matiáš MŠ Stráňavy čas sa nemeral
bez poradia Remek Adam MŠ Stráňavy čas sa nemeral
bez poradia Čuraj Kristián MŠ Stráňavy čas sa nemeral
bez poradia Cetera Andrej MŠ Stráňavy čas sa nemeral
bez poradia Bačinský Lukáš MŠ Stráňavy čas sa nemeral
bez poradia Majerník Matej MŠ Stráňavy čas sa nemeral
bez poradia Hreus Tobiáš MŠ Stráňavy čas sa nemeral
   
Kategória : Materská škola - dievčatá
1. Daňová Kristína MŠ Stráňavy čas sa nemeral
2. Ceterová Laurika MŠ Stráňavy čas sa nemeral
3. Berzáková Veronika MŠ Stráňavy čas sa nemeral
4. Riplová Katarína MŠ Stráňavy čas sa nemeral
5. Riplová Vaneska MŠ Stráňavy čas sa nemeral
6. Ondáková Katarínka MŠ Stráňavy čas sa nemeral
7. Keleménová Lívia MŠ Stráňavy čas sa nemeral
   
Kategória : Chlapci 1. - 2. ročník
1. Mintál Matej ZŠ Stráňavy 0:51
2.  Slezák Daniel ZŠ Stráňavy 0:52
3. Tabaček Dávid ZŠ Stráňavy 0:54
bez poradia Vereš Nikolaj ZŠ Stráňavy
bez poradia Vereš Eduard ZŠ Stráňavy
bez poradia Fischer Marián ZŠ Stráňavy
bez poradia Daniš Matúš ZŠ Stráňavy
bez poradia Daniška Jaroslav ZŠ Stráňavy
bez poradia Hreus Matúš ZŠ Stráňavy
   
Kategória : Dievčatá 1. - 2. ročník
1. Duháčková Alexandra ZŠ Martinská 0:55
2. Takácsová Eliška ZŠ Stráňavy 0:58
3. Krupíková Saška ZŠ Stráňavy 0:59
4. Šubová Kristína ZŠ Stráňavy 1:03
5. Demeterová Adéla ZŠ Stráňavy 1:08
6. Funtíková Denisa ZŠ Stráňavy 1:18
7. Rosincová Sabina ZŠ Stráňavy 1:19
8. Duchoňová Simona ZŠ Stráňavy 1:20
9. Bulková Zoja ZŠ Stráňavy 1:21
   
Kategória : Chlapci 3. - 4. ročník
1. Ripel Filip ZŠ Stráňavy 1:46
2.  Mráz Martin ZŠ Stráňavy 1:49
3. Rusnák Adam ZŠ Stráňavy 1:58
4. Rosinec Aďko ZŠ Stráňavy 2:01
5. Samec Šimon ZŠ Stráňavy 2:02
6. Čuraj Filip ZŠ Stráňavy 2:04
7. Krupík Andrej ZŠ Stráňavy 2:06
8. Kampas Šimon ZŠ Stráňavy 2:08
9. Štrba Šimon ZŠ Stráňavy 2:17
10. Martinka Michal ZŠ Stráňavy 2:24
   
Kategória : Dievčatá 3. - 4. ročník
1. Tabačková Barbora ZŠ Stráňavy 2:05
2.  Tlachačová Diana ZŠ Stráňavy 2:07
3. Mrázová Nina ZŠ Stráňavy 2:08
4. Skukálková Aneta ZŠ Stráňavy 2:13
5. Lončíková Nina ZŠ Stráňavy 2:14
6. Mikulášová Sarah ZŠ Stráňavy 2:15
7. Remeková Júlia ZŠ Stráňavy 2:29
8. Daňová Júlia ZŠ Stráňavy 2:30
9. Slezáčková Viktória ZŠ Stráňavy 2:33
10. Duchoňová Andrea ZŠ Stráňavy 2:37
11. Hozáková Katarína ZŠ Stráňavy 2:38
 
Kategória : Chlapci 5. - 6. ročník
1. Lopčianský Michal ZŠ Stráňavy 4:07
2.  Ondák Matúš ZŠ Stráňavy 4:11
3. Lončík Samuel ZŠ Stráňavy 4:23
4. Púček Ladislav ZŠ Stráňavy 4:37
5. Cetera Boris ZŠ Stráňavy 5:28
 
Kategória : Dievčatá 5. - 6. ročník
1. Špirková Kristína ZŠ Strečno 4:10
2.  Šechná Júlia ZŠ Stráňavy 4:40
3. Samcová Lucia ZŠ Stráňavy 4:41
4. Kampasová Natália ZŠ Stráňavy 5:03
5. Prášková Broňa ZŠ Stráňavy 5:15
6. Mintalová Natália ZŠ Stráňavy 5:32
7. Ceterová Emma ZŠ Stráňavy 5:54
8. Kelemenová Klaudia ZŠ Stráňavy 5:57
 
Kategória : Chlapci 7. - 8. ročník
1. Beca Lukáš ZŠ Žilina 5:22
2.  Štrba Samuel ZŠ Stráňavy 8:31
3. Tabaček Tomáš ZŠ Stráňavy 8:32
4. Santa Matej ZŠ Stráňavy 8:35
 
Kategória : Dievčatá 7. - 8. ročník
1. Kampasová Michaela ZŠ Stráňavy
2.  Kruteková Margaréta ZŠ Stráňavy
3. Koňuchová Linda ZŠ Stráňavy
 
Kategória : Chlapci 9. ročník
1. Beloš Martin ZŠ Martin 4:56
2.  Santa Tomáš ZŠ Stráňavy 8:02
 
Kategória : Dievčatá 9. ročník
-------

 

KATEGÓRIA DORASTENCI
1 Kľučiarik Ján MŠK Atlet KNM 0:38:27
2 Súkeník Peter Žilina 0:39:56

KATEGÓRIA DORASTENKY
1 Nikolková Miriam Jasenové 0:53:43

KATEGÓRIA MUŽI DO 40 ROKOV
1 Davidík Marián Zázrivá 0:33:15
2 Benko Jakub MKŠS-AK KNM 0:34:39
3 Michalec Tomáš Predmier 0:36:02
4 Piala Ján MK Rajec 0:36:53
5 Lomnický Peter TAT Martin 0:39:53
6 Kubány Michal MPR ŽA 0:41:46
7 Solár Štefan Strečno 0:42:07
8 Široký Patrik Prešov 0:42:20
9 Grajciar Juraj Martin 0:43:20
10 Pirošík Ján Žilina 0:43:20
11 Kolena Michal Martin 0:43:41
12 Grendár Peter SUNNY Martin 0:43:54
13 Thomka Ľuboš Martin 0:44:00
14 Kucharčík Ján ml. Stráňavy 0:44:05
15 Michalec Dušan Predmier 0:45:25
16 Rechtorík Peter Varín 0:48:02
17 Murárik Roman Žilina 0:49:16
18 Kotlár Bohuš Žilina 1:07:07
19 Vavrík Tomáš KT Stráňavy vzdal pre zranenie

KATEGÓRIA MUŽI DO 50 ROKOV
1 Rolko Róbert ŠKT Žilina 0:33:19
2 Koleda Zdeno MK Rajec 0:35:19
3 Chupek Jozef Raj.Teplice 0:38:06
4 Chromek Roman Run To Fun 0:38:57
5 Kotrík Milan BS Tatran Turany 0:42:32
6 Pták Marián KK Tatran Súčany 0:43:44
7 Lazar Peter AK Žilina 0:46:33
8 Pánek Vladimír Žilina 0:47:46
9 Mituník Vladimír Žilina 0:50:41
10 Urbanovský Slavomír BS Tatran Turany 0:57:17

KATEGÓRIA MUŽI DO 60 ROKOV
1 Kemka Jozef Bytča 0:40:40
2 Sládek Augustín Stráňavy 0:45:27
3 Pauler Oldřich Čadca 0:45:45
4 Novák Peter BS Tatran Turany 0:48:13

KATEGÓRIA MUŽI NAD 60 ROKOV
1 Sviták Stanislav AK Žilina 0:42:06
2 Hýroš Pavol Súčany 0:44:05
3 Daubner Jozef Horný Turček 0:48:13
4 Martinek Pavol Žilina 0:51:18
5 Jurečka Ľudovít Vrútky 0:56:39
6 Ďurnek Pavol KT Stráňavy 1:10:13
7 Ferenci Dezider   1:35:29
8 MUDr. Ján Hanák   2:12:00

KATEGÓRIA ŽENY
1 Pochybová Anna MŠK KNM 0:40:49
2 Balošáková Anna Stará Bystrica 0:43:02
3 Hodoňová Barbora Žilina 0:52:20
4 Poláčková Dorota Stráňavy 0:54:16
5 Milová Martina Mojš 1:08:46
6 Paulerová Amália Čadca 1:10:26

 

 

 

  Najstarším účastníkom bol už tradične Ján Hanák, ktorý síce vybehol na trať   o dve hodiny skôr, ale dobehol so cťou. Ján Hanák sa zúčastnil doteraz na všetkých ročníkoch pretekov.

Z domácich bežcov:

1. Ján Kucharčík(44,05 min. - kat. muži do 40 r.)
2. Augustín Sládek (45,27 min. - kat. muži nad 50 r.)
3. Pavol Ďurnek (60,13 min. - kat. muži nad 60 rokov)

1. Poláčková Dorota (54,16 min - kat. ženy)

Zdroj : obec Stráňavy

Výsledky z XXXIV. ročníka v roku 2004
Výsledky z XXXV. ročníka v roku 2005
Výsledky z XXXVI. ročníka v roku 2006
Výsledky z XXXVI. ročníka v roku 2007

Výsledky z XXXVII. ročníka v roku 2008

Výsledky z XXXVIII. ročníka v roku 2009

Výsledky z XXXIX. ročníka v roku 2010

Výsledky z XL. ročníka v roku 2011

Výsledky z XLI. ročníka v roku 2012